gebze manlift

Hakkımızda

Gebze/Kocaeli de 51 Yıllık ticari geçmişi olan Çölgeçen ailesi bu faaliyetlerini 1985 yılında resmi şirketleşmesini gerçekleştirdiği Türkiye nin köklü gruplarından olan Timkon group çatısı altında devam ettirmektedir 1985 yılında metal işleme sektöründe yapmış olduğu ciddi yatırımlarla sanayi alanındaki atılımını başlatmış oldu.
1994 yılında inşaat sektörüne adım atan Timkon Group Sektörel çeşitlenmesini, 2015’li yılların başında Bofan Makine Hırdavat Ltd. Şti. kimyasal ürünler, iş güvenliği, teknik hırdavat, nalburiye, dekorasyon, mobilya aksesuarları, inşaat malzemeleri ve el aletleri sektörlerin de on bine yakın ürün çeşidiyle ülke genelinde satış ve satış sonrası hizmetler vermektedir. Timkon & Bofan Makine kurulmaları ile grup Planladığı hedeflerine ulaşmada önemli adımlar atmıştır.Bu yeni yatırımlar, kurulduklarından kısa bir zaman sonra uluslar arası pazarlarda da adından söz ettirir oldu.

Bofan Şirketler Grubu olarak, geride bıraktığımız deneyim dolu yıllardan aldığımız güçle, insana, doğaya ve işimize olan bağlılığımızla, 75’i aşan kadromuz ile 2021 yılında Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Örümcek Platform, Telehander, Forklift ve diğer Akülü, Dizel, Çekilebilir, Elektrikli Manlift ürün gruplarında manlift kiralama markası ile ayrıca Konteyner ürünlerinde Kiralama, hizmetleri veren Bofan Makina. alanında deneyimli personel kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj hizmetleri de vermektedir.
Bofan Makine küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı,müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir.